חדשות Click2Dance

היום: Click2Dance מתכוננת לשרב הראשון ביום שידורים מיוחד

יום שישי חם במיוחד מצפה לכם ב-Click2Dance עם 12 שעות שידור ובהן טובי יוצרי המוזיקה האלקטרונית הבינלאומית. בתכנית: Armin Van Buuren חוגג 600 במסיבה בשידור חי ממלזיה, Dim Chris בסט בלעדי ל-Click2Dance ו-Above & Beyond בתכנית הלילה השבועית והמצוינת שלהם. האזנה טעימה!

רדיו Click2Dance מארגן לכם שישי שרבי ועמוס בשידורים מיוחדים, ואתם מוזמנים להצטרף אלינו.

ב-11:00 נתחבר בשידור ישיר ובלעדי בישראל לחגיגות A State Of Trance 600 יחד עם Armin Van Buuren וחברים היישר מקואלה לומפור, בירת מלזיה. ארמין עצמו יעלה לסט חימום בן שעה בשידור ישיר, שיכין אותנו לקראת היום הארוך.

ב-12:00 ינגן Ben Gold. ב-13:20 תהיה הפסקת תפילה של 10 דקות (תחי מלזיה!), מה שיאפשר לנו לבשל לשבת חמישה סירים לפחות. אחר כך ב-13:30 יעלו על הבמה Super8 & Tab. ב-14:30 W&W, וב-15:40 Cosmic Gate. בשעה 16:50 Armin van Buuren עצמו יעלה על הבמה ומכניס אותנו לאווירת השבת. ב-18:50 Aly & Fila יסגרו את השידור המיוחד ממלזיה.

בשעה 20:00 ננגן סט מיוחד ובלעדי של ה-DJ והיוצר המוערך Dim Chris, שמגיע לישראל לרגל השקתו של הערוץ הבינלאומי Clubbing TV.

למי שלא מכיר, Chris הוא תקליטן צרפתי בן 32 שעלה לתהילה בצרפת כאשר הוציא קטע טקטוניק מוצלח במיוחד בשם Sucker. לשמחתנו הרבה, הוא זנח מהר מאוד את הז'אנר ועבר ליצור קטעי מועדונים מצויינים יחד עם Amanda Wilson המוכרת בוודאי לכולכם מ-Seek Bromance.

השניים הוציאו עד כה שני שירים, Sometimes ו-You Found Me. ממש בימים אלה משתחרר לו סינגל חדש ברחבי העולם יחד עם הזמרת Mandy Ventrice.

לסיום, כמידי שבוע, נסיים את הערב ב-00:00 יחד עם פרק נוסף של Group Therapy בו Above & Beyond יעבירו לנו את הלילה.

צוות Click2Dance מאחל לכם האזנה נעימה ושבת שלום.

Armin Van Buuren

600 וממשיך במסע (צילום: Roy van Ingen, Wikipedia)

תגובות

אפשר גם להגיב בלי פייסבוק...

ספרו לנו מה אתם חושבים על מה שקראתם עכשיו...
ואם בא לכם שהתמונה שלכם תופיע ליד התגובה, הירשמו ב- Gravatar!Switch to our mobile site