לייף דאנס בצפון

החלק הראשון מתמקד בטכניקה. חלק זה מובנה. הוא מתבסס על עשרה סגנונות מחול שונים ומגוונים, תוך מינונים מדוייקים בין חזרתיות על התנועות ומגוון גדול המאפשר עניין, תוך שילובם כרוטינות. חלק זה מוכר לנו כרקדניות בצעירותינו, אך בנוי ומותאם לנשים ללא ידע או נסיון קודם. כל סגנון מצייג ונוגע בצד אחר בנשיות: ריקוד אפריקאי כשבטי , מחובר ליום יום ולפשטות החיים. סגנון הבוליווד (סרטים), שילוב של הודו והוליווד, יוצרת תנועות בעלות שפה רומנטית דרמתית ומלאה בפנטזיות. היפ הופ חושף את הצד הישרדותי והחד בנו, הפלמנקו מחבר אותנו למקום עם כבוד, גבולותפנימיים וחיצוניים, ותשוקה ועוד.

ככל שהשיעור מתקדם…ואנו מתחממות פיסית, רגשית ומנטלית אנו יכולות להתחיל לתת מקום לביטויי עצמי בשיעור, לתת מקום ליצירתיות וחופש בסטודיו. החלק השני מתבצע בעזרת גומיות כוח בשילוב עם תכניים אימוניים (coaching) ואימפרוביזציה. בחלק זה של השיעור נבחר נושא ,אותו נחקור דרך התנועה כאשר בשיעור מועלות אפשרויות בחירה וכלים המתאימים להתמודדות עם הסוגיה. חלק זה קשה מאד פיסי! אנו מביאות את הגוף אל הקצה הן מבחינת סיבולת והן כוח. החלק השלישי הוא ריקוד חופשי לגמרי. מסיבה אמיתית – נשים מכל גיל שהופכות לנערות בנפשן. משתוללות ופורקות כל עול. הגוף, הרגש והמחשבות משתחררים לחלוטין, אנו חשות מלאות חיות, אנרגיות של שמחה וכוח. תחושות מיוחדות וממכרות שנשארות ומלוות אותנו ביום יום…גם אחרי שהשיעור מסתיים.

זוהי שיטה שבה ניתן לעבור תהליך אישי, באופן קליל ושמח, בסביבה נקייה משיפוט, מלווה בזיעה וטירוף, שאגות וחיוכים בלתי נגמרים…ואף פעם…לא להסתכל על השעון.

נשים מגלות את היכולת לשמוח ולהשתולל בלי צורך בחתונה או חברות..אלא בשביל עצמן! ללא הצורך להוכיח משהו למישהו – לשכוח לשעה וחצי מהניקיונות, הבישולים, עבודה ומחוייבויות אחרות. להקדיש אותם לעצמך, לעיצוב הגוף, טיפוח הנפש והתמקדות בתכנים עמוקים.

השיטה רשומה כסימן רשום ישראלי ™ ובעלת זכויות יוצרים. וכיום מתקיימים קורסים להכשרת מדריכות בכל הארץ. כלומר נשים עם או בלי נסיון קודם שהתאהבו, התמכרו והחליטו להפוך את החלום לפרנסה. כיום לשיטת ™LifeDance יש כ-85 קבוצות ברחבי הארץ, 40 מדריכות פעילות ושני מחזורים חדשים להכשרת המדריכות שנפתחו השנה.

לרקוד את החיים בעוצמה!

Related Posts

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *