בית ספר לריקודים

חושבים ללמוד בבית ספר לריקוד?

ריקוד תמיד היה שפת גוף עבור הרבה אנשים, רקדנים מקצועיים מביעים את עצמם באמצעות הריקוד. הנפש  משתחררת באמצעות ריקוד, וזו הסיבה שהרבה אנשים לאחרונה נוהרים אל בית ספר לריקוד על מנת להגשים חלום חבוי שישב אצלם בנשמה כבר די הרבה זמן. יש כאלה שבגלל שהם לא יודעים לרקוד ומעוניינים להיות פעילים במסיבות ואירועים שונים ועד עכשיו הם רק התבוננו מהצד. אולי לא היה לאותם אנשים את הביטחון לרקוד וזו ההזדמנות שלהם ללמוד ריקוד בדרך מקצועית ונכונה יותר ע” בתי הספר לריקוד הנמצאים ברחבי הארץ.

אנשים רקדו עוד מתקופת התנ”ך..

על ריקוד אפשר עוד ללמוד מהתנ”ך, שם הוא היה מוזכר הרבה, מרים, אחותו של משה רבנו, הייתה יוצאת בתופים ובמחולות, דוד היה רוקד ובת יפתח יצאה לקראתו בתופים ובמחולות. הריקוד תמיד היה ותמיד יהיה חלק מדרך החיים של הרבה אנשים ובמיוחד של רקדנים, או אלה השואפים להיות רקדנים, אבל הצעד הראשון הינו ללמוד בבתי ספר לריקוד שיהיו מקצועיים. השאלה היא מה מטרת הלימודים שלכם? האם אתם מעוניינים  ללמוד אצל בתי ספר למחול מקצועיים עבור רקדנים? א אולי להיות מורים למחול? יש בתי ספר מקצועיים לריקוד, בהם תוכלו ללמוד שנים אפילו לתואר, יש כאלה המקבלים מלגות ללמוד למשל בלט קלאסי בבתי הספר הגבוהים ביותר לבלט באנגליה, ויש שמעוניינים לרקוד על מנת להרחיב את הידע בריקוד על מנת לא לבש את הפירמה כשהם יוצאים למסיבות או לאירועעם שונים.

איזה סוג של ריקוד אתם מעוניינים ללמוד?

 בבתי הספר לריקוד, מלמדים סוגים שונים של ריקוד. יש בתי ספר המלמדים ריקודים סלוניים, ריקודי עם ישראלים, ברייקדאנס, טנגו, ריקודים לטיניים ועוד. יש בתי ספר שמטרתם הינה ליצור מסגרת הולמת שתיתן מענה לכל מי שמעוניין לרקוד, או למי שהריקוד זורם בעורקיו. בתי ספר לריקוד הם חוויה של ממש ומקום שמח, המוסיקה מתנגנת ברקע והאווירה שמחה ונעימה ביותר. רוב הרקדנים המקצועיים התחילו ללמוד כבר מגיל צעיר מאוד מבלי קשר לכישרונם, יש כאלה הלומדים מחול למטרת מקצוע כמו הוראה הסמכה או תואר.

Related Posts

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *